Hakkımızda

Faaliyet Alanlarımız

construction

Firmamız, dünya doğal taş rezervlerinin hatırı sayılır bir kısmına sahip olan ve mevcut sayıları yüzlerle ifade edilen farklı özellikteki taşlara gebe olan ülkemizden çıkarılan doğal taşların yanı sıra, dünyanın dört bir yanından gelen granit ve mermer başta olmak üzere tüm doğal ve yapay taşların temizlik, bakım ve koruma hizmetini vermektedir.

Müşteri memnuniyetini başarı kat sayısının en üst basamağına yerleştirilen Uytaş A.Ş, bu anlayışının gerektirdiği kalite anlayışıyla dikkat çekmektedir. Misyonunu da bu şekilde yoğuran firma, aldığı referanslar ile adeta bu anlayışını perçinlemiştir

Hedeflerimiz

construction

Kuruluş felsefesi gereği müşterilerine, doğal ve yapay taş bakımı ve korunması konusunda komple çözüm sunmayı hedefleyen Uytaş A.Ş bugüne dek çalışmalarını bu doğrultuda başarıyla sürdürdü.

Sektöre dinamik bir yapı kazandırıp bu dinamizm ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, amaçlarımızın başında gelmektedir. Yenilikçi anlayışımız ve uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini en üst aşamaya çıkarmak temel hedefimizdir. Sektör tecrübemiz ve çalışma azmimiz ile 19 yıldır aştığımız her engeli bir basamak olarak görmekte ve size daha iyi hizmet vermeyi esas olarak belirlemekteyiz.

Bize 7/24 WhatsApp üzerinden ulaşarak hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.