Aguila Mermer Parlatma Keçesi

AGUILA  Mermer Parlatma Keçesi, yeni nesil çevre dostu keçe (pad)’dir. Bu malzemeler ülkemizde ped, yabancı ülkelerde pad olarak da anılır. Yüzeylerin temizlenmesi, parlatılması ve periyodik bakımının yapılması için kullanılan elmas keçeler sınıfına girer. Bu keçeler sayesinde kimyasal madde kullanmadan yani sadece su ile parlatma ve temizleme yapabilirsiniz. Her türlü düşük ve yüksek hızlı parlatma ve ovalama makineleri için uygundur.

Devamını oku
ITC Giaguar 430 – Mermer Silim Makinesi

Üstün İtalyan teknolojisi ile üretilen ITC Giaguar 430 –  Mermer Silim Makinesi; profesyonel bir taşlama/parlatma makinesidir. Küçük-orta alanlarda, dairelerde ve büro benzeri yerlerde çalışmak zorunda olan herkesin en çok talep ettiği makinedir. Çapı 110mm olan ucu sayesinde dar yerlere dahi erişebilirsiniz. Yüzeyi pürüzsüz ve homojen bırakarak hızla zımparalama yapar.

Devamını oku
ITC Giaguar 450 – Multi Fonksiyon Mermer Silim Makinesi

İtalyan menşeli Giaguar 450, kolay kullanımlı ve gerçekten yüksek performanslı, hızlı bir profesyonel mermer silme(grinding) / parlatma makinesidir. Pürüzsüz ve homojen bir yüzey bırakarak hızlı bir şekilde uygulama yapar. Daireler, villa ve yalılar, otel ve iş merkezi gibi alanlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Multi fonksiyonlu bu İtalyan teknolojisi sayesinde; mermer silme, cilalama, kumlama ve patinato uygulamalarını kolayca ve yüksek performanslı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Devamını oku
ITC Giaguar 500 – Profesyonel Mermer Silim Makinesi

Üstün İtalyan teknolojisi ile üretilen ITC Giaguar 500  –  Profesyonel Mermer Silim Makinesi; profesyonel, stabil (kendiliğinden dik durabilen), sessiz ve kullanıcı dostu bir taşlama/parlatma makinesidir. Büyük alanlara özel olarak tasarlanmıştır. Çapı 200mm olan ucu sayesinde, geniş bir alanda parlatma veya taşlama/silim yapabilirsiniz.

Devamını oku
ITC Giaguar 530 – Yüksek Performans Mermer Silim Makinesi

ITC Giaguar 530  –  Yüksek Performans Mermer Silim Makinesi; bir taşlama/silim/parlatma makinesidir. Mono (tekli) dönen ve ısı ile sertleştirilmiş (thermo hardened)  planet dişlisi (planetary gear) vardır. Mermer, granit, terrazzo (beton mozaiği) ve beton zeminlerde kullanılmak için idealdir. Satın almanız durumunda makine ile birlikte; kullanma kılavuzu, planet dişli, sıçrama koruyucu ve tank (cila vb. malzemelerin konulması için) verilmektedir

 

Devamını oku
ITC Giaguar 650 – Beton ve Mermer Silim Makinesi

Üstün İtalyan teknolojisi ile üretilen ITC Giaguar 650  –  Beton ve  Mermer Silim Makinesi; özellikle beton zeminler için önerilen son derece sert bir  taşlama/parlatma makinesidir. Bir eksende (pivotta) ters dönen planet dişlisi sayesinde işlevselliği yüksektir ve iki katına çıkabilir. İki katlı işlevselliği sayesinde yüksek performanslı taşlama/silim ve parlatma ile reçinelerin çıkarılması veya endüstriyel zeminlerin hazırlanması gibi işler için mükemmeldir.

Devamını oku
ITC GIAGUAR ST- Fırçalı Basamak ve Tezgah Silim Makinesi

Üstün İtalyan teknolojisi ile üretilen ITC GIAGUAR ST- Fırçalı Basamak ve Tezgah Silim Makinesi; merdivenleri, inişleri (basamakları), çalışma yüzeylerini ve kısıtlı alanları parlatmak için tasarlanmış kompakt (küçük ve etkili), hafif ve kullanımı kolay bir mono (tekli) fırçadır. Bağımsız yükseklik ayarlı çok yönlü yuvarlak tekerleklere sahiptir. Bu sistem sayesinde makine herhangi bir merdivende durabilir.

Devamını oku
Klindex Cyclon Mermer ve Granit Parlatma Elmas Reçine

Klindex Cyclon Mermer ve Granit Parlatma Elmas Reçine, mermer ve granit zeminlere özel üretilmiş ve ped (pad) ya da disk (disc) olarak adlandırılan bir üründür. Reçine malzemesinden üretilmektedir. Mermer ve granit zeminleri parlatma maksatlı kullanılır. Mermer veya granit zemine doğru bir şekilde uygulandığında zemindeki pürüzlerden kurtulabilir ve daha düzgün bir zemin elde edebilirsiniz.

Devamını oku
Klindex Granit Kristalize Cila (Kristal Blu)

Klindex Granit Kristalize Cila (Kristal Blu), özellikle granit ve cilalı fayans (parlak fayans) zeminler için yapılmış yeni bir cila kremidir. Düzenli olarak kullanıldığında parlaklığın korunmasını ve zemindeki yoğun trafiğe (insan veya araç trafiği) karşı zeminin aşınma direncinin artmasını sağlar. Size de parlak yüzeylerin keyfini çıkarmak kalır.

Devamını oku