ITC Giaguar 450 – Multi Fonksiyon Mermer Silim Makinesi

İtalyan menşeli Giaguar 450, kolay kullanımlı ve gerçekten yüksek performanslı, hızlı bir profesyonel mermer silme(grinding) / parlatma makinesidir. Pürüzsüz ve homojen bir yüzey bırakarak hızlı bir şekilde uygulama yapar. Daireler, villa ve yalılar, otel ve iş merkezi gibi alanlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Multi fonksiyonlu bu İtalyan teknolojisi sayesinde; mermer silme, cilalama, kumlama ve patinato uygulamalarını kolayca ve yüksek performanslı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Devamını oku
Klindex Kristalize Cila (Kristallux)

Mermer, Terrazzo ve doğal taş zeminler için İtalyan menşeli bu  kristalize cila,  mermer, mozaik ve doğal taş yüzeyleri parlatır ve  uzun süre etkisini yitirmeyen bir parlaklık sağlar.  Ayrıca bu  yüzeylerin periyodik bakımı için de uygundur.  Bu İtalyan teknolojisi kristalize likit cila, kullanım sonrası maksimum derece korumayı da garanti etmektedir.

Devamını oku
Lithofin Çimento Temizleyici Kimyasal (Cement Away)

Yüksek Alman teknolojisine sahip bu Lithofin temizleme ürünü sayesinde, dış mekanda oluşan ağır kir kalıntıları;  inatçı çimento ve harç artıklarını zahmetsizce yüzeylerden temizleyebilirsiniz.

Devamını oku
Lithofin Doğal Taş Koruma Islak Görünüm (Stain-Stop Plus)

Bu özel Alman teknolojisi  emprenye  koruma kimyasalı, taşlarınızın rengine canlılık vererek  emici ve lekeye duyarlı doğal ve işlenmiş taş yüzeyleri için lekelenmeye karşı en iyi şekilde koruma sağlamaktadır.  Yağ, gres,çay,kahve lekeleri ve su gibi etkenlerin taşlarınıza sızmasını önler. Kuruduktan sonrada  yüzeylerde sağlığı tehdit edici etkiler bırakmaz.

Devamını oku